Weboldalunk használatával jóváhagyja a cookie-k használatát a Cookie-kkal kapcsolatos irányelv értelmében.
Menü

Aspirin Complex 500mg/30mg granulátum belsőleges szuszpenzióhoz 20x

Ár:
3.025 Ft
Menny.:db

Milyen típusú gyógyszer az Aspirin Complex granulátum és milyen betegségek esetén alkalmazható?

Az Aspirin Complex granulátum fájdalomcsillapító, gyulladáscsökkentő, lázcsillapító és orrdugulást csökkentő hatással rendelkezik. A fehér vagy sárgás színű granulátum kétféle hatóanyagot tartalmaz: acetilszalicilsavat és pszeudoefedrin-hidrokloridot.
Ez a gyógyszer a fájdalommal és lázzal kísért megfázás és/vagy influenzaszerű megbetegedések esetén az orrdugulás, valamint az arc- és homloküregekben tapasztalt nyomás- és feszülésérzés (rinoszinuszitisz) enyhítésére, és a fájdalom és láz csillapítására szolgál.
Amennyiben a felsorolt tünetek közül csak az egyik jelentkezik Önnél, célszerűbb olyan gyógyszert bevennie, mely csak az egyik hatóanyagot tartalmazza.

Vény nélkül kapható gyógyszer.

3 Feature



12 000 Ft felett: ingyenes
8 000 Ft - 12 000 Ft: 490 Ft
8 000 Ft alatt: 990 Ft


Másnap kiszállítjuk
, ha délig leadja rendelését


Online gyógyszertár

Vélemények

Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

Tájékoztató

A kockázatokról és a mellékhatásokról olvassa el a betegtájékoztatót, vagy kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét!

Keresés